ÖDEME VE TESLİMAT

Makinalar İçin

2. el ya da yeni makinalarımız iş yerimizden kamyon üstü teslim edilmektedir. Teslimat ödemeden hemen sonra yapılmaktadır.

Yedek Parça ve Küçük Ebatlı Kargo İle Taşınabilir Ürünler İçin

Firmamızın kargo gönderimlerindeki çözüm ortağı Yurtiçi Kargo ’dur.

Siparişiniz kargo firması tarafından size teslim edilene kadar mobilyamakinalari.com sorumluluğu ve güvencesi altındadır.

Satın aldığınız ürün, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Ürününüz, fatura ve irsaliye belgesi ile belirteceğiniz adrese güvenli olarak teslim edilir.

Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek, faturanızın kendinize, sevkiyatın farklı adrese ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Siparişinizin kargo firmasına kaç gün içinde teslim edileceği, satın aldığınız ürüne ait detay sayfasında belirtilmektedir.

Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir.

Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.

Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ve/veya SMS ile bilgilendirilirsiniz.

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi mobilyamakinalari.com’a geri getirir.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. mobilyamakinalari.com sipariş yetkilisine iletişim formu‘nu kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

Siparişinizin durumunu, siparişlerim sayfasından inceleyebilirsiniz.

İstanbul il trafik komisyonu kararı gereğince kargolar hafta içi saat 17:00’den, Cumartesi günleri ise saat 12:00’den itibaren hiçbir şekilde kargo teslimatlarını almamaktadırlar. Bu yüzden kargo ile iletilen siparişleriniz için sipariş saatine dikkat etmenizi önemle rica ederiz.

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formu‘nu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.